Kariéra

Pracovník rezervačního oddělení / marketingu

Společnost SEPETNÁ v.o.s. hledá pracovníka rezervačního oddělení / marketingu pro Rekreační centrum Sepetná.

Požadavky: nástup dohodou, minimálně SŠ / VŠ vzdělání, komunikativnost, příjemný a slušný projev, časovou flexibilitu, samostatnost a odolnost vůči stresu, aktivní práce s internetem a e-mailem, anglický jazyk (mírně pokročilý)

Náplň práce: sestavování nabídek,vytváření rezervací, prodej ubytovacích kapacit RC Sepetná, telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty, práce s interním systémem, tvorba rezervací, komunikace s cestovními kancelářemi, vytváření speciálních nabídek pro klienty, pravidelná úprava internetových stránek v administrativním rozhraní

Nabízíme:  hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, zaměstnání ve stabilní české společnosti, mladý kolektiv, možnost profesního rozvoje v oboru, samostatné jednání, plat 12000-18000 Kč, zaměstnanecké benefity

Snídaňový kuchař / kuchařka

Pro naši provozovnu Golf&Ski Restaurant Ostravice hledáme pracovitého a zodpovědného kolegu či kolegyni - jen ranní směny, možný i zkrácený úvazek.

Požadavky: Zkušenosti v oboru, nejlépe vzdělání v gastronomickém oboru.

Nabízíme: Turnusový celoroční provoz, ohodnocení na základě pracovních výsledků, možnost ubytování, firemní benefity.

Pokud máte zájem o některou z těchto pozic, pošlete životopis spolu s motivačním dopisem na adresu prace@sepetna.cz.

Zasláním životopisu společnosti Sepetná v.o.s dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše data budou použita pouze k účelům zpracování pracovních nabídek. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome