Kariéra

Pracovník rezervačního oddělení/recepce (hotel Sepetná)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, samostatnost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci
  • výborné komunikační schopnosti, vstřícné jednání a vystupování
  • uživatelská znalost PC (MS Office, Google)
  • znalost cizího jazyka výhodou
  • zkušenosti s aktivním prodejem vítány

Náplň práce:

  • kontakt se zákazníky - telefonicky, mailem, osobně
  • zpracování rezervací
  • check in/out
  • nabídka a prodej doplňkových služeb - masáže, sportovní aktivitity, pronájem kol …

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • motivující ohodnocení na základě dosažených výsledků
  • plat 12 000-16 000 Kč, prémie, provize z prodeje, další benefity
  • příjemné pracovní prostředí
  • čas na zapracování a interní trénink
  • aktivní podporu dalšího vzdělávání
  • personální stravování
  • prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • vhodné i pro absolventy

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete životopis spolu s motivačním dopisem na adresu prace@sepetna.cz .

Snídaňový kuchař / kuchařka

Pro naši provozovnu Golf & Ski Restaurant Ostravice hledáme pracovitého a zodpovědného kolegu či kolegyni - jen ranní směny, možný i zkrácený úvazek.

Požadavky: Zkušenosti v oboru, nejlépe vzdělání v gastronomickém oboru.

Nabízíme: Turnusový celoroční provoz, ohodnocení na základě pracovních výsledků, možnost ubytování, firemní benefity.

Pokud máte zájem o některou z těchto pozic, pošlete životopis spolu s motivačním dopisem na adresu prace@sepetna.cz .

Kuchařka/kuchař, servírka/číšník v RC Sepetná

Do našich provozů v hotelu Sepetná, penzionu Sluníčko a Golf & Ski Restaurant Ostravice hledáme milé, pracovité a zodpovědné kolegy, kteří by posílili náš tým.

Požadavky: zkušenosti v oboru, nejlépe vzdělání v gastronomickém oboru.

Zasláním životopisu společnosti Sepetná v.o.s dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše data budou použita pouze k účelům zpracování pracovních nabídek. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome