Aktuality

19 červen

Sepetná - léto 2017 - výběr volných termínů

obrazek aktuality

Vybrali jsme pro vás pár důvodů, proč přijet v létě do Beskyd na Sepetnou. Zároveň však v této aktualitě najdete i několik nabídek a termínů, ve kterých už moc volných pokojů nezbývá. Přijeďte s dětmi, ve dvou nebo s přáteli. Každý si na Sepetné najde to své. Nechte se inspirovat a objevte oblast pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, magickou Lysou horou. 

Děti se rozhodně nudit nebudou

Od 1. 7. do 25. 8. bude probíhat každý den animační program se spoustou aktivit pro děti. Je zaměřen na poznávání beskydské přírody, ale děti mají také možnost si vyzkoušet netradiční aktivity. Zastřílí si z luku nebo praku, vyzkouší bumper ball, aquazorbing, horský golf, ringo nebo třeba vozítka segway. Program máme připraven ve variantách pro pěkné i horší počasí. Pro děti máme i malý dárek, pokud během dovolené splní 3 úkoly čarodějnice Hany. A samozřejmě si mohou užít do sytosti vody na koupališti Sluníčko nebo v krytém bazénu s 90m toboganem.

Doporučujeme Léto pro rodiny s dětmi na 5 nebo 7 nocí s příjezdem v neděli. Volné pokoje vám můžeme nabídnout například od 9. 7.

Program i pro dospělé

Každý den máme v animačním programu i nějakou zajímavou aktivitu pro dospělé. V pondělí se třeba můžete vydat na výlet s průvodcem do Beskydského pivovárku, jehož součástí je i prohlídka v provozu nebo si v pondělí večer můžete při večerní meditaci vyčistit hlavu i mysl. V úterý večer se zase můžete pobavit u cimbálovky, ve středu projet s průvodcem zdejší cyklotrasy, ve čtvrtek … . I v rámci balíčků Léto ve dvou máte samozřejmě v ceně volné vstupy do krytého bazénu a na koupaliště Sluníčko (počet vstupů dle délky pobytu). Ale také kredit na sportovní a relaxační služby RC Sepetná. Kreditem můžete "uhradit" nebo zlevnit například některou z masáží či koupelí, bowling, půjčení elektrokol atp.. 

Přijeďte třeba od neděle 9. 7. na 3 noci. Můžeme vám také nabídnout poslední volný dvoulůžkový pokoj v termínu 6.-9. 7. (vyčerpáte pouze 1 den dovolené).

Lysá hora - královna Moravskoslezských Beskyd

Aktivní turisté určitě nevynechají možnost zdolat Lysou horu (1323 m n. m.). Ta se stala v poslední době fenoménem a kdo nevyšlápl na vrchol, ten jako by v Beskydech nebyl. My se tam každý týden (ve středu) vypravíme s průvodcem za západem slunce, což je změna oproti loňskému a předloňskému létu, kdy jsme chodili za východem. Každou sobotu se pak vydáme na beskydskou K2 - horu Smrk (1276 m n. m.).

V balíčku Léto ve dvou pro vás máme “tekutou” motivaci za zdolání Lysé hory - voucher v hodnotě 100 Kč do místního Beskydského pivovárku.

 

Máte rádi skupinu Jelen?

Pak si udělejte hezký víkend v Beskydech spojený s koncertem této oblíbené kapely, která bude v pátek 28. 7. vystupovat v rámci Beskydského hudebního léta v areálu koupaliště Sluníčko.

Volná kapacita v termínu 28. - 30. 7.


Na závěr přinášíme pár dalších tipů na volné termíny letních pobytů na Sepetné.

14. - 16. 7. (2 noci, víkendový pobyt) - poslední volný bungalov pro 4-6 osob - rezervace
26. - 30. 7. (4 noci, od středy do neděle) - Léto ve dvou na 4 noci
30. 7. - 6. 8. (7 nocí) - volné pokoje LUX s vířivou vanou, ideální pro rodiny s dětmi
13. - 16 .8. (3 noci) - poslední volný bungalov LUX s vířivou vanou - rezervace

 

Pobyty rezervujte on-line , případně telefonicky nebo emailem. Rádi vám připravíme nabídku balíčku na požadovaný termín. 

Další informace: +420603852111, sepetna@sepetna.cz

Přijeďte si užít léto do Beskyd. Těšíme se na vás!

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome